זה לא סתם עוד אתר.

זה הייצוג שלכם ברשת.

עיצוב אתרים עם נשמה, במגע אישי.

צלמית בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט

אם אין לכם עדין נוכחות אינטרנטית, שקלו בניית אתר שימחיש את השירות שלכם, יהפוך את עבודתכם לנגישה, ישמש בתור הפנים שלכם כלפי לקוחות פוטנציאליים ועוד. האתר ימקם אתכם על המפה, כך שניתן יהיה למצוא אתכם בקלות מכל מקום.

צלמית שדרוג אתרים

שדרוג אתר אינטרנט

אם יש לכם אתר, אך הוא נעשה כבר לפני מספר שנים ואינו עדכני, כדאי לכם להפיח בו חיים חדשים בתכונות ועיצוב מודרניים. אולי תרצו להפכו רב-לשוני, להוסיף בלוג או פונקציות אחרות.

צלמית פלטפורמה של וורדפרס

פלטפורמה של וורדפרס

וורדפרס הוא קל לתפעול, מודולרי, ומאפשר לחבר את האלמנטים והתפקודים שתרצו להתקין באתר הייחודי שלכם באופן בו תעדיפו לעשות זאת. תלמדו לתפעל אותו בעצמכם, ללא תלות או תחושה של חוסר אונים.

צלמית מתאים לכל מדיה

כל סוגי המכשירים

העולם של היום, עם השימוש הרחב בטכנולוגיה, דורש שהאתר יהיה נגיש בכל מכשיר ממגוון האפשרויות בו יבחר הלקוח לצפות בו. לאחרונה, מנועי חיפוש כדוגמת גוגל הפכו זאת לדרישה בסיסית.

צלמית תקשורת עם לקוחות

תקשורת עם הלקוחות

אתר אינטרנט הוא הדרך הנוחה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם המבקרים והלקוחות שלכם. צרו ניוזלטר וקמפיינים פרסומיים משלכם, שתפו תוכן ברשתות החברתיות, פרסמו מבצעים ואירועים ועקבו אחר הסטטיסטיקה באתר.

צלמית תחזוקה

תחזוקה ותמיכה טכנית

תלמדו להיות עצמאיים, לתפעל את האתר של עצמכם בקלות ובפשטות. עם זאת, 'מעוף דבורה' לא תעזוב את לקוחותיה לאחר סיום הפרויקט ותמשיך לתמוך בהם, ככל שיידרש.

בין אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים

או אם יש לכם רק רעיון מופשט,

'מעוף דבורה' תשמח לעזור לכם להגשים
את החלום האישי מאוד שלכם.

מעט על

ורה קופיאן

ורה קופיאן

התחלתי לעצב אתרי אינטרנט בסביבות שנת 2000, תחילה – מתוך צורך, על מנת לעזור לאמא שלי, ז"ל, שהיתה אמנית, להגשים את החלום שלה ליצור אתר בנושא אמנות האוונט-גארד הרוסי. להפתעתי המוחלטת, גיליתי שיש לי יכולות בנושא. הדברים התפתחו מאז לא מעט, יצרתי מספר לא קטן של אתרים, ויכולותיי התפתחו יחד איתם. 

למרות שזה אינו תחום העיסוק העיקרי שלי, אני עושה זאת באהבה, כי אני פשוט בוחרת לעסוק בדברים שאני אוהבת לעשות. מה שאני אוהבת בבניית אתרים הוא לקחת את הרעיונות, התחושות והאנרגיה של הלקוחות שהם מעוניינים לשקף באתר שלהם ולהפוך את זה למוחשי, בצבע ותמונה וטקסט. ליצור מין מקום וירטואלי בו יוכלו להרגיש בבית, מקום בו ירצו לבקר בו בעצמם מדי יום ביומו.

ואז להראות להם כיצד לתפעל את הקסם הזה בעצמם, על מנת שלא יישארו תלויים בי בעתיד. הנאה גדולה בשבילי לראות את הבעת הפליאה של אדם שמעולם לא עבד עם אתר אינטרנט, כשהוא מצליח לראשונה לפרסם תוכן בכוחות עצמו.

 

מעט מהדברים אותם

לקוחות משתפים על חווייתם

אתר האינטרנט שלכם הוא ייחודי, בדיוק כמוכם.

בואו נעבוד יחדיו

על מנת להפוך את הרעיונות שלכם למציאות.