בית ספר – רשת אתרים פנימית

11 באפריל 2015

באנר עבור הבלוג

האתר של "שיח – מסגרת חינוכית אלטרנטיבית ברוח דיאלוגית".

שיח הוא בית הספר שהקמנו בכליל, ושהבן שלי למד בו במשך 7 שנים, נמצא כעת בבית העמק.

אתר בית הספר הוא, למעשה, רשת אתרים פנימית: אתם יכולים לראות את אתר הבית, שהינו פתוח לאינטרנט כולו. בנוסף ישנם אתרים סגורים, ברשת פנימית, הכוללת אתר פנימי לקהילה של "שיח" – הורים, אנשי צוות, משפחות רחבות יותר; וכן אתרי ילדים הלומדים לנהל בלוגים משלהם. 3 דוגמאות מאלה ניתן לראות מתוך אתר הבית. אלה – לימודיים.

מטרת אתר הבית היא בעיקר נוכחות אינטרנטית עבור מתעניינים: להראות לכל המתעניין (הורים, משפחות, אנשי חינוך, אנשי צוות פוטנציאליים ועוד) מהו "שיח", מי המעורבים, לתת טעימה של דברים שאנו עושים בדמות תמונות ופרוייקטים נבחרים, ולתת אפשרות ליצור איתנו קשר. כמובן, יש פה עוד דברים.

מטרת האתר הסגור, המופנה אל קהילת "שיח" הוא ריכוז כל המידע שאיננו מעוניינים לחשוף לאינטרנט משיקולים שונים, שההגנה על ילדינו אינו האחרון ביניהם. שם מרוכזות גלריות תמונות רבות מכל השנים והפעילויות; סרטוני וידאו של פעילות שוטפת ואירועים; עבודות הילדים; תכני לימוד מפורטים; תיעוד המסע של עמותת "בית שיח" בהקמת "שיח" ותחזוקתו השוטפת ועוד ועוד.

וכמובן, הבלוגים של הילדים הם פעילות לימודית וחינוכית עדכנית, המקנה מיומנויות רבות ושונות, תוך שמירה על פרטיות הילדים מיתר העולם האינטרנטי.

הנכם מוזמנים לראות את האתר הראשי כאן.

צילום מסך אתר של בית ספר עם רשת פנימית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.