אתר מידע ושיווק בתחום הבריאות

11 באפריל 2015

באנר עבור הבלוג

זהו אתר מידע ושיווק, שמטרתו הגברת ההשכלה בתחום ושיווק מוצרים בכל הקשור לאורח חיים בריא יותר.

האתר אינו פעיל עוד, לכן יש כאן רק תמונות שלו, ולא קישור אליו. הוא מובא כאן על מנת להראות את ההתפתחות של האתרים יחד עם הטכנולוגיה, ואת עבודתי כבר לפני שנים.

הוא נבנה לפני מספר שנים, לפני "עידן הבלוגים", ומטרתו הייתה לספק לציבור מידע רב ורחב ככל האפשר, כולל פיזיולוגי ומדעי, בתחום הבריאות, תחת חלוקה לתת-תחומים (קטגוריות): תזונה, כושר גופני, בקרת משקל, אורח חיים בריא, ומזון לנשמה. בנוסף, היו בו המלצות בדוקות מיד ראשונה למוצרים, ספרים ותכניות טובות ועובדות בכל אחד מהתחומים.

המידע הוא ממוקד נישה ספציפית, והאתר הוא מעורב: מתן תוכן חינמי יחד עם שיווק של מוצרים, בצורה בלתי אגרסיבית. לאתר עיצוב ססגוני ומזמין, התוכן עשיר בתמונות, ולכל תחום באתר עיצוב משלו בצבע שלט אחר. מתוך כל תת-תחום ישנם קישורים ברורים לעמודים של מידע בנושאים חשובים בתחום, המלצות, הסברים ועוד. בשולי העמוד מופיעות פרסומות שיווקיות חיצוניות בתחום (של גוגל או שותפים).

האצר עוצב ואויר באופן הויזואלי ביותר, שיאפשר קבלת חומר ומידע רב אך ללא תחושה של מקשה בלתי פוסקת של טקסט. הצבעים תומכים בספקטרום המתאים לתחום לפי תורת הפנג שוואי, ומשרים אוירה חמה. האיורים מיועדים לעורר תחושות חיוביות והשקיט פחדים והתנגדויות חבויות, ולסייע בעיבוד המידע. הנושאים הפנימיים יותר של כל תת-תחום מחולקים לעמודים, כדי להוריד את הדפדוף והגלגול למינימום.

להלן דוגמאות של עמודים מהאתר (תוכלו לדפדף בתחתית התמונה).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.